Våra referenser

 

Dessa är ett axplock utav referenser för utförda projekt under 2015-2020 Fler referenser finns vid önskemål.

Referenser beställare SMK Entreprenad AB

Oskar Sköld Marknadsområdeschef Fabege City tel: 08 556 74 712
Mail: oskar.skold@fabege.se
Charlotte Eklund Fastighetschef Fabege City tel: 072 547 89 28
Mail: charlotte.eklund@fabege.se
Desiree Walkenström uthyrare Fabege City tel: 08 555 14 809
Mail: desiree.walkenström@fabege.se
Patrick Heddini Projektledare Fabege tel:08 555 14 877
Mail: patrick.heddini@fabege.se
Stefan Windefalk Chef ombyggnad Fabege tel: 0704-96 23 40
Mail: stefan.windefalk@fabege.se
Anders Sävelin Fastighetschef Fabege Hammarby tel: 0733 87 18 92
Mail: anders.savelin@fabege.se
Thomas Persson Driftledare Fabege Hammarby Tel: 0733 87 18 89
Mail: thomas.persson@fabege.se
Marie Tillkvist Projektledare Fabege Hammarby tel: 08 555 14 875
Mail: marie.tillkvist@fabege.se
Kaan Tektas Projektchef Fabege tel: 08 556 74 737
Mail: kaan.tektas@fabege.se
Mats Lundman Projektledare Fabege Solna Buisness park tel: 08 556 74 714
Mail: mats.lundman@fabege.se
Mattias Nordstedt Marknadsområdeschef Fabege Mamarna tel: 08 555 14 857
Mail: mattias.nordstedt@fabege.se
Anders Sävelin Fastighetschef Fabege Hammarby tel: 0733 87 18 92
Mail: anders.savelin@fabege.se
Thomas Persson Driftledare Fabege Hammarby Tel: 0733 87 18 89
Mail: thomas.persson@fabege.se
Lennart Olsson Projektutveckling Fabege tel: 0733 87 18 97
Mail: lennart.olsson@fabege.se
Lars – Gunnar Tomasson C&M Projekt Projektledare tel:070 458 49 00
Mail: lg.tomasson@cmab.se
Göran Jedlöv Pandox AB Property Manager tel: 08 506 205 50
Mail: Goran.jedlov@pandox.se
Victor Lind Pandox AB Property Manager tel: 08 506 205 50
Mail: victor.lind@pandox.se
Reza Qasim Damag AB Projektutveckling tel: 073 595 38 10
Mail: reza@damag.se
Johan Thermaenius Nordic PM Projektutvecling tel: 08 406 80 24
Mail: johan.thermaenius@nordicpm.se
Zoi Karakinari Projektledare AMF Fastigheter tel: 08 600 69 33
Mail: Zoi.Karakinari@amffastigheter.se
Björn Larsson Driftledare AMF Fastigheter tel: 0702 07 95 26
Mail: Bjorn.Larsson@amffastigheter.se
Jonas Glennstål Driftledare AMF Fastigheter tel 0722 19 12 83
Mail: jonas.glennstal@amffastigheter.se
Isak Zbinden Service Haninge Kommun tel: 08 606 53 49
Mail: isak.zbinden@haninge.se
Sebastian Anbacken Kontraktsförvaltare Newsec 0728 56 08 40
Mail: Sebastian.Anbacken@newsec.se

 

Referenser hyresgäster SMK Entreprenad AB.

Bio Gaia Kungsbroplan 3A Hga ca 700m2
Ref hg Lotta Johansson tel: 0708 35 28 43 Mail: lj@biogaia.se

Unibet Rådmansgatan 40 Hga på ca 2500m2 med kvarsittande hg på 1500m2
Ref hg Kajsa Ericsson tel: 08 462 23 00 Mail: Kajsa.Ericsson@kindredgroup.com

Basefarm Sveavägen 159 Hga ca 2500m2 med kvarsittande hyresgäst
Ref hg Sofia Edelstam tel: 08 5011 26 21 Mail: sofia.edelstam@basefarm.com

Miljöpartiet Pustegränd 3 Hga ca 150m2 med kvarsittande hyresgäst och 500m2 tom lokal
Ref hg Susanna Flodin tel : 070 4837811 Mail: susanna.flodin@mp.se

Revide Hga Lumaparksväg 9 Hga ca 1500m2
Ref hg Johan Bäckarlin tel: 0707 61 56 20 Mail: johan.backarlin.se

Publicis Media Hga Lumaparksväg 7 ombyggnad ca 3900m2
Ref hg Göran af Klercker tel: 0733 83 54 23 Mail: goran.afklercker@publicismedia.com

Becore Hga Jakobsbergsgatan 250m2 och Gallerian Hamngatan 350m2 ombyggnad till träningslokal
Ref Hg Helene Barkman tel: 0739 64 64 21 Mail: helene@becore.se 

CMI Jakobsbergsgatan 13 Hga ca 600m2
Ref Hg Mikael Eriksson tel: 0707 76 27 00 Mail: mikael.eriksson@me.com

Morris Law Jakobsbergsgatan 13 Hga ca 750m2
Ref Hg Alexandra Lorentsson tel: 0730 96 80 29 Mail: alexandra.lorentsson@epg.se

Consid Kungsgatan 2 Hga ca 400m2
Ref Hg Henrik Sandell tel: 070 551 31 38 Mail: henrik.sandell@consid.se

Brå Tegnergatan 23 Hga ca 750m2
Ref Andreas Gustafsson Mail: Andreas.Gustafsson@bra.se

Söderberg & Partners
Mäster Samuelsgatan 20 HGA ca 500m2
Ref : Gitte Ovesen 0734 17 62 29 Mail: gitte.ovesen@soderbergpartners.se

Orcla

Concid

HGA Fjord

Publicis Groupe

M – Volvo Car Mobility AB

Drabanten

Kungsgatan 7